Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 30.04.2024, 02:28

Дитячі пісні

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Українські дитячи пісні » Ваши пожелания » Майбутнє цього сайту - побажання адміністраторам
Майбутнє цього сайту - побажання адміністраторам
kalyna2Дата: Неділя, 22.02.2009, 11:01 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 25
Репутация: 4
Статус: Offline
Нє знаю чому вибрали саме ucoz систему для створення сайту. Хочу сказати наступне. Потрібно мати локальний архів сайту, архів MySQL бази, для того щоб якщо сайт прикриють (а це може бути, якщо хтось дуже цього захоче і сисадміни зазвичай довго не панькаються), швидко перенести сайт кудись.

Я є схильним до популярних безкоштовних систем типу Drupal або навіть Joomla, томущо вони дають можливість розвивади сайт за рахунок неймовірної кількості додаткових модулів.

Для людей що багато вкладають в форум своїми повідобмленнями є дуже важко перенести коли вся праця залишається тільки в кешах гугла і то ненадовго. Тому якщо сайт буде закритий, то треба мати план як його швидко підняти на іншому хостингу.

 
Заслуги
За 10 сообщений За 20 сообщений
music_skДата: Понеділок, 23.02.2009, 19:43 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 210
Репутация: 4
Статус: Offline
kalyna2, По сути архив сайта, не столь важен, важно не утерять шкатулочку! Там находится всё самое важное. Систему ucoz выбрал совершенно случайно, просто вовремя подвернулась под руку. Сайт пришлось делать по быстрому... Когда МСК начал распадаться, надо было не растерять всю компанию, что слаживала этот ящичек. В случае распада, или закрытия ucoz вся коллекция останется невредимой. Можно будет перенестись и в другое место. На счёт других систем, для создания сайтов, я честно говоря не знаком, да и времени на всё не хватает.
 
Заслуги
Бог сайта и форума За 10 сообщений За 20 сообщений За 30 сообщений За 40 сообщений За 50 сообщений
Форум » Українські дитячи пісні » Ваши пожелания » Майбутнє цього сайту - побажання адміністраторам
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz