Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 08:14

Дитячі пісні

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Українські дитячи пісні » Комлекти Укрїнських дитячих пісень » Дівчинка Оленка (+та-) (Комплект пісні "Дівчинка Оленка")
Дівчинка Оленка (+та-)
ElkaДата: Неділя, 06.09.2009, 19:08 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 8
Репутация: 1
Статус: Offline
Комплект дитячої пісні "Дівчинка Оленка".

music_sk - сподіваюсь отримати пароль від скриньки. Завчасно вдяча.

 
Заслуги
music_skДата: Неділя, 06.09.2009, 21:44 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 210
Репутация: 4
Статус: Offline
Elka, У Вас ещё статус "Пользователь", а надо, чтоб был "проверенные"! Для этого надо выложить несколько песен (детских украинских комплектов)
 
Заслуги
Бог сайта и форума За 10 сообщений За 20 сообщений За 30 сообщений За 40 сообщений За 50 сообщений
ElkaДата: Неділя, 06.09.2009, 23:07 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 8
Репутация: 1
Статус: Offline
Умовою отримання паролю було виставити 2-3 комплекти. Я виконала умову- виставила дівчинку оленку та зозуленьку! Та й потрібна мені лише 1 пісня - всі інші в мене є!Мені потрібні лише дударики!Якщо не хочете ділитися паролем - вишліть хочаб на почту комплект дудариків! angry

Додано (06.09.2009, 23:07)
---------------------------------------------
Якщо і це важко зробити, то хочаб напишіть до кого мені звернутись, аби вислали б мені цю пісню(меніц потрібний дударик із збірки кльорові співаночки! cry yurik@nerusoft.com

 
Заслуги
music_skДата: Понеділок, 07.09.2009, 00:32 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 210
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Elka)
Умовою отримання паролю було виставити 2-3 комплекти.

И Вы получаете статус "ПРОВЕРЕННЫЕ", для получения пароля надо ещё выложить... Ну, а на счёт "Дударика", там 2 песни... Вот ссылка: http://files.wyw.ru/wyw_file?id=3896615
 
Заслуги
Бог сайта и форума За 10 сообщений За 20 сообщений За 30 сообщений За 40 сообщений За 50 сообщений
f@r@onДата: Понеділок, 07.09.2009, 21:02 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 54
Репутация: 14
Статус: Offline
music_sk,
Первый "Дударик" от Миши Назарця. Там только плюс, а второй это минус "Дударик" слова О. Кічіної а музыка В. Булкіної. Вот хотелось бы к этому минусу получить плюсик (ChubaOleg@i.ua). Заранее благодарю


Шліть все гарне на мило ChubaOleg@i.ua

 
Заслуги
За 10 сообщений За 20 сообщений За 30 сообщений За 40 сообщений За 50 сообщений
ElkaДата: Понеділок, 07.09.2009, 23:53 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 8
Репутация: 1
Статус: Offline
music_sk, велике дякую, за цю пісню я ще виставлю декілька пісень, але пізніше, коли чоловік буде вільним, я не вмію виставляти! І якщо не важко-виставте плюс дударика Кічіної, М.Назарця комплект в мене є - можу поділитись, хоча на його сайті він виставлений!Але навіть так - велике спасибі - я в боргу не залишусь!Чекайте!yurik@nerusoft.com biggrin biggrin
 
Заслуги
Форум » Українські дитячи пісні » Комлекти Укрїнських дитячих пісень » Дівчинка Оленка (+та-) (Комплект пісні "Дівчинка Оленка")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz